MAYIS GELDİ ANNELER GÜNÜ KAPIMIZDA

Nisan 28, 2017 6 Comments A+ a-


    Tüm aylar içerisinden bir ay seç derseniz bana "MAYIS" derim. Ne güzel bir ay sıcak ama bunaltmıyor. Dışarıda istediğin gibi gezebiliyorsun. Her yer çiçek açmış , pırıl pırıl güneş..

Tam bu ay içerisine anneler gününü de yerleştirmişler ne güzel olmuş, ne güzel yakışmış.

      1 yıl içerisinde pek çok özel gün var. Hepsi beni teker teker heyecanlandırır. Mesela sevdiklerimizin doğum günleri, kendi doğum günümüz, babalar günü, yılbaşı akşamı.. gibi  ama anneler günü hep bir başka. Çocukken annemize çaktırmadan kahvaltı hazırlamaya çalışmıştık hatırlıyor musunuz? Hepimiz dağlardan tepelerden annemize çiçekler toplamıştık. Ne güzel anılar..

   Yine yaklaşıyor  annelerimize ait olan o nadide gün.Eminim hepinizin içi kıpır kıpırdır. Tabi annelerimiz o büyük naiflikleri ile sıfır beklenti içerisinde kendilerini hatırlamamızı, minik öpücüğü yeterli buluyor.
Annelerimiz  ne kadar "zahmet etmeseydin , ne gerek vardı" dese bile bizim asla içimiz el vermez,
"Hediyesiz Olmazdı" deriz.

Biricik annelerimize alacağımız hediyeyi nasıl seçeğiz peki?? Gerçekten neredeyse 1 aydır düşünüyorum. Hem anneme özel olmalı diyorum hem benim hislerimi anlatmalı.

Bunları düşünürken annelerimize özel hediyeler hazırlayan sayfaları ziyaret etmeden geçemedim.
Anneye hediye bulmanın en iyi yollarından biri birazcık internette araştırma yapmak.


Kendim için uzun düşünmeler sonucunda bir kaç seçeneğe düşünürdüm, sizlere de anneler günü hediyesi için fikir olması adına blog sayfamda da yer vermeye karar verdim fakat hala karar seçenekleri 1 e düşüremedim Gelin bana yardım edin. Annelerimizi mutlu edecek güzel bir hediye seçelim.


Hediyesiz olmaz 1.

CANIM ANNEM KAHVE FİNCANI

  İlk aklımdan geçen hediye şöyle; Anneciğim her gün illa bir bardak Türk Kahvesi içiyor. Hem keyfini ikiye katlarım hem akşam üstü kahvesini ellerimle hazırla hediyemi sunarım. Ne diyorsunuz?Hediyesiz olmaz 2.

ÖZEL FOTOGRAF TAŞ BASKI

 Aklımı çelen 2. hediye ise annem ile benim olacağım  bir fotograf. Fakat klasik çerçeve içerisinde değil . Hem görsel olarak güzel hem anlamlı .


Hediyesiz olmaz 3.

AYNA VE TARAK SETİ

  Her Kadın için geçerli olduğu gibi annelerimizde çantasında ayna ve tarak taşıyor. Bir de bu eşyaları kendilerine göre kişileştirilmiş ise bence çok güzel ve naif bir hediye oluyor.
Hediyesiz olmaz 4.

FOTOGRAF BASKILI PLAKET

 Annelerimize sevgisi göstermenin, resmileştirmenin güzel yollarından biri onun adına özel olarak hazırlanıcak bir plaket. Oldukça duygusal , bayıldım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hediyesiz olmaz 5.

ÖZEL RENKLİ KUPA BARDAK

Kupa almayı düşünmemiştim fakat bu kupanın tasarımını çok sevdim. Kendi isteğime göre özelleştirebileceğimden dolayı tercihlerimin arasına giriyor.


Benim arasında kaldığım 5 hediyem bu şekilde. Umarım sizlere de fikir vermişimdir.
Yorumlarınızı ve yardımlarınızı beklerim.
Hepinizi öpüyorum.6 yorum

Write yorum
28 Nisan 2017 07:06 delete

Canimm cok güzellermis bende ilk ikisine özellikle bayildim.Acaba ben ne yapsam annem bunlari istemez 😁 bu arada pat diye daldim ama tanis ti gima memnun oldum blogunu cok begendim 💙💙💙😘

Reply
avatar
Elif Sağlık
AUTHOR
28 Nisan 2017 16:15 delete

ben ne alsam acaba anneme :D

Reply
avatar
29 Nisan 2017 11:49 delete

Çok teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için.
Annelerimizi mutlu etmenin güzel yolu onlara sımsıkı sarılmak olduğunu biliyorum fakat bu mutluluğu minik hediyelerle taçlandırmak çok büyük keyif. Umuyorum güzel hediyeler bulabileceğiz

Reply
avatar
29 Nisan 2017 11:51 delete

eminim güzel sıcak bir gülümseme yeterli olacaktır fakat ömür boyu saklayabileceği bir hediyeye hayır diyemezler değil mi ? :)

Reply
avatar
bahce perim
AUTHOR
30 Nisan 2017 12:14 delete

Benim kızımın da doğum gününe denk geliyor. Ben de birinci seçeneği sevdim. Anne adayları ve annelerin doğum günleri kutlu olsun. :)

Reply
avatar
2 Mayıs 2017 00:12 delete

Teşekkür ederim yorumunuz için. Sizinde anneler gününüz şimdiden kutlu olsun.

Reply
avatar