Ana içeriğe atla

Youtube.com'da Takip Etmeniz Gereken 5 Youtuber
   Karşınızda tam bir Youtube delisi duruyor. Hafta içleri 30 dk hafta sonları 1-2 saatimi ayırıyor olabilirim. Birçok kanalda geziniyorum. Profesyonel , amatör, oldukça amatör pek fark etmiyor, konusu da öyle. Yeni kanalları keşfetmek, insanların bu işe nasıl sıkı sıkı sarıldığını görmek hoşuma gidiyor. Oldukça beğendiklerim ve takdir ettiklerim var.  "Bu kanal olmasa daha iyi olur" dediklerim de var. Uzun lafın kısası en sevdiklerimi seçip sizinle paylaşmaya karar verdim.İlk seçtiğim Kanal Ilgın Özgan. Kanalı kendi adı ve soyadı üzerine açılmış. Ilgın Avusturya - Viyana'da yaşıyor. Bu şehre bayıldığım için bu kanalı ayrı seviyorum. Ilgın da öyle tatlı bir insan ki kendini izlettiriyor. Video yayınladığı zaman telefonuma bildirim geliyor ve mutlu oluyorum. Boş vakit yakaladığım an izliyorum. Peki neler yayınlıyor?

-Kişisel hayatından kareler
-Makyaj 
-Moda
-Hatta sağlıklı yaşam hakkında bile videoları var.

Kanalına gitmek için Tık Tık.
Yukarıdaki fotoğraftan bile kanalın ne kadar eğlenceli olduğunu anlayabilirsiniz. Eh Bee Family oldukça çılgın bir aile. Birbirleriyle aralarında geçen olayları kanallarında paylaşıyorlar. Zevkle izleyebilirsiniz. TIK TIK

Bu kanalı bilmeyenlerin sayısının oldukça az olduğunu düşünüyorum. Çok profesyonel bir kanal. Dünyaca ünlü klipleri daha komik şarkı sözleri ve kendi çektikleri kliplerle birleştirip ortaya eğlenceli görüntüler çıkarıyorlar. Ayrıca ünlülerin kliplerinin birebir aynısını yapıyorlar. Böylece daha dikkat çekici oluyor. İzlemek için TIK TIK.
Yine profesyonelce hazırlanmış bir kanal. Manken Didem Soydan'ın bilgilerinden ve deneyimlerinden yararlanmak istemez misiniz? Bence istersiniz . 
Videoları da hiç sıkıcı değil. Ben genellikle makyaj veya bakım kanallarından bir süre sonra sıkılıyorum. Fakat karşımda tanınmış bir yüz ve doğru bilgi olduğu sürece neden sıkılayım. Yine eğlenceli bir kanal olduğunu söyleyebilirim. Didem Soydan görüntü itibariyle soğuk gözükebilir biliyorum. Ama dünya tatlısı ve çok zeki bir kadın. Bayıldım kendisine! TIK TIK

Öğrenirken eğleneceğiz hatta korkacağınız hatta şaşıracağınız çok renkli bir kanal. Oldukça yüksek bir takipçi oranı var. Kendisini buradan tebrik ediyorum. TIK TIK

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Temiz İçerikli Ürünlere Mer'aba (!)

Merhaba sevgili Heranyegane okuyucuları :)

 Bugün sizlere faydalı olacağını düşündüğüm bir konu ile karşınızdayım. Tüm hemcinslerimin derdi ileriki yaşlarda daha iyi görünmek değil mi? İleride bile değil her an hatta şimdi , şu an iyi görünmek!! !!!

" Bu yüzünden de en iyi yatırım cildinize yaptığınız yatırım "  diyorum ben :)

  Özellikle 40'lı yaşlarda cildimizin çok daha iyi görünmesi için şimdiden hem beslenmemize hem kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor. Spora vs. hiç girmiyorum bile. Kızlar işimiz çok zor onu biliyoruz di mi? İyi veya sağlıklı olmak hiç kolay değil. Ben şahsen sadece 1 gün boyunca %100 sağlıklı beslenebiliyorum.  Da-ya-na-mı-yo-rum! Neyse bunları geçelim.

  Artık dönem içeriği temiz ürünler kullanma dönemi. Sheido, Clarins, Bobbibrown, Lacome vs. gibi kozmetik firmalarının cilt bakımı ürünlerinden uzak durma vakti. Gelelim temiz içerikli ürün dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk sorulara..


Peki diğer markalar kadar etkililer mi? 

Temiz içe…

NİKE & ADİDAS ' ın Kıyasıya Rekabeti

Sonunda buradayım.
Özgür olmayı, sevdiğim şeylere vakit ayırmayı inanılmaz özledim.
Hem de çevremden blog sayfam ile ilgili güzel sözler duydum da geldim.
Bu durum beni çok mutlu ediyor.

Sizler için bahara uygun bir konu seçtim bugün. Geri dönüşüm muhteşem olsun dedim. (Kulaklarımda filmlerdeki kötü karakter kahkahası yankılandı.) Biraz saçmalayabilirim, çünkü vize haftasından yeni çıktım tadını çıkarıyorum. Ayrıca saçmalamayı severim.

Sizce alışveriş merkezine girdiğimde ilk hangi mağazaya uğruyorumdur? -Sephora mı?- Çok fena yanıldınız.

*Foot Locker !! *
- Acaba Nike Air Force geldi mi?
 -HAYIR!! GELMEöÖEÖDDİİÖOÖOİİ!! diyen satıcılarla muhatap oluyorum.
1 aydır derin üzüntüyle çıkıyorum o mağazadan.
Ayrıca sıcak günler için rahatsız bir ayakkabıymış, hava almıyormuş diyerek kendimi kandırdım. (ki gerçekten öyleymiş **.)

Merak edenler için görseli ;


Uzun modeli de var fakat benim tercih değiller. ( Türkçeme alkış istiyorum, bilerek düzeltmedim.)

İşte bu Nike Air Force ayakkabılar yo…

ÇAĞRI BARAN ' A

Uzun zamandır yayınlayabilmek için bir konu bulamamaktan yakınıyordum.

Aklıma bir şey geliyor boş sayfanın karşısına geçiyordum sonra bir şey oluyordu, vazgeçiyordum.

Araştırma yapmaya başlıyordum, sonra yine vazgeçiyordum.

Kısacası iyice kopmuş gitmiştim. Bu sayfaya geri dönmeyecektim.


...

Gel gelelim 25 yıllık hayatımın en büyük acısını yaşıyorum.

O artık aramızda  değil. Bunu kabullensem bile. Bir şeylerin bitmiş olmasını kabul edemiyorum.
Demek istediğim anılar,hisler.. hiç yaşanmamış gibi bitmiş olamaz...
Bunların yok olmasını kabul edemiyorum.

Uzun zamandır konuşmuyor olmamızı kaldıramıyorum.
Eksildim.
Çok özlüyorum..

Keşkelerim çok fazla.


Arkadaşım desem az kalır, yanlış olur biliyorum.
Şöyle ifade edebilirim.

"Yanındayken şımarık bir kız çocuğu olabiliyordum. Aynı sıraları paylaştık . Hocalardan benim yüzümden az mı eksiler aldı. "Çağrı konuşma" dediklerinde "ben değil Özge konuştu" hiç demedi. Birbirimizle hep uğraştık. Eşek göz derdi bana. Ben sinir…