Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2

Temmuz 25, 2015 0 Comments A+ a-
   Dünkü buhranımın üstüne bugün "Alaycı Kuş Bölüm 2" filminin fragmanının yayınlandığını gördüm. Her filmini büyük heyecanla izledim.Her seferinde  bilet alırken ellerim titriyor, sinema salonuna yürürken bacaklarım. Film başlarken hafiften gözlerim doluyor. Tamam abartmamak gerekiyor ama böyle hissediyorum ne yapayım.

   Ne yalan söyleyeyim Alaycı Kuş filmini 2 part yapmaları beni memnun etti. Hemencik bitse hayatımda bir boşluk olabilirdi. Böylece yavaş yavaş çıkıyor hayatımdan, alıştıra alıştıra.  Bu part olayına bir arkadaş şöyle bir yorum yapmış "Allah'tan bu part meselesi eskiden yoktu. Yüzüklerin Efendisi üçlemesini 9 bölümde çekerlerdi heralde. 

    Bi kaç arkadaşım var  efsanevi filmleri izlememiş. Mesela "Yüzüklerin Efendisi" serisini. Ne ACI!.
Ve yahut Game Of Thrones dizisinden bi haber. Valhalla billahi büyük kayıplar. Sizin de çevrenizde es keza böyle arkadaşlarınız varsa uyarın bu bir sosyal sorumluluktur. Yine abartıyorum ama durum bu arkadaşlar.

  Fragmanda capitolun etkisinde olan Peeta çok az görünüyor. Ve Fragmanın bir sahnesinde Katniss'in üzerine atlaması hala etki altında olduğunu gösteriyor. Karşımızda Snow'u yok etmeye karar vermiş bir Katniss var. Serinin bu filmi en hareketli, en heyecanlı film olacak gibi görünüyor. Her sahnesini dikkatle izlemek lazım.

 Finnick'in dediği gibi " Bayanlar ve Baylar 76. Açlık Oyunlarına Hoş geldiniz. "
20 Kasım 2015
2015 - ABD
Aksiyon ,   Dram ,   Macera
Suzanne Collins ,  Danny Strong
,