NEREDEN NEREYE

Temmuz 30, 2015 3 Comments A+ a-   Hepimizin köşe bucak sakladığı çocukluk veya ergenlik (genelde onları saklarız) fotograflarımız vardır.  Özellikle çiçek sepeti gibi olduğum 6-7 yaşlarında olan fotograflarım gün yüzü görmeyecek. Hele bir de o güneşte deliler gibi yanıp kaş ve kirpiklerimin sararıp kaybolduğu fotograflarım!! . Ben yaşadığım sürece gün yüzü görmeyecek. HAYIR -asla! 

  Tabii hepsi böyle hain anılarla dolu değil. Mesela bir 23 Nisan fotografım var, lise mezuniyeti.. Böyle güzel fotograflar çerçevelenir, asılır. 

  Gelelim çocukluk/ergenlik fotograflarında dahi kötü çıkmayan ünlülere özellikle (az sonra göreceksiniz) Kate Moss sanırım en kötü halim dediği hali bile evlere şenliktir. 


  Bir kaç ünlülünün gençlik fotografını toparladım. Bakın bakalım nereden nereye gelmişler. Sonra kendi çocukluk fotograflarınız ile yakın zamanda çekilmiş fotografınızı karşılaştırın. İnanın bu değişim sizi şaşırtıcak ! :) Angelina Jolie

Brad Pitt


George Clooney


Az önce ünlüler her fotografta iyi çıkar mı demiştim? 
Ayhan Işık'ın oğlu olabilir falan diyenlere cevap gibi .  


Johnny Depp


En sevdiğim oyuncular arasında yer alır kendisi bu da dip not olsun .


Christian Bale


Keşke bu adam yaşlanmasaydı veyahut batman rolü için onca para istemeseydi de yine batman olmaya devam etseydi. Allah aşkına seyircini hayal kırıklığına uğratmana (özellikle beni) ve yerine Ben Affleck'in geçmesine değer miydi? Helena Bonham Carter


Nerede benim "Gothic" Helenam? 


Kate MossGwyneth Paltrow  

3 yorum

Write yorum
Aile Albümü
AUTHOR
30 Temmuz 2015 23:38 delete

Angelina mı o hakkaten yahu.Tamam değişim hikayelerini dinledik zamanında ama bu kadarını tahmin etmiyordum ben^^

Reply
avatar
tuğba doğan
AUTHOR
31 Temmuz 2015 04:39 delete

Johnny Depp her zaman yakışıklı ya :D

Reply
avatar