Uygulama Haberi

Aralık 20, 2014 0 Comments A+ a-

 

   

     Size sürekli kullandığım bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Müzik uygulaması olup son zamanlarda oldukça popüler ve benim edindiğim en iyi uygulama.  Ios ve android işlemcili telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz.
Çevrimdışı çalma özelliği ile kalbimi fethetti. Arşivi oldukça zengin aradığınız hemen hemen her parçayı buluyorsunuz. Ayrıca bir çok liste hazırlamış kendi bünyesinde. Hızlı, slow, rap, jazz, classic hepsi var. Benim favorimse modunuza göre çalabildiğiniz listeler. Kendi çalma listelerinizi oluşturabiliyor bu listeleri arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsınuz ve tabii arkadaşlarınızı takip edebiliyorsunuz.

 Şimdi gelelim bu güzelliklerini saydığımız uygulama ücretli mi değil mi?
Eh tabii ücretli. ( ücretsiz  sınırlı olarak kullanılıyor sanırm ama oda bir süre sonra bitiyor) İlk ay deneme süreci ücretsiz olup beğenmediğiniz takdirde iptalini gerçekleştirebiliyorsunuz. Durum böyle olunca denememek için bir engel kalmıyor. Gel gelelim bu uygulamaya her ay 10 tl ücret ödemeniz gerekiyor. İlk başta "nasıl yaa" dediğim sisteme şimdi "tabii yaa" diyorum yani verdiğiniz parayı kuruşuna hak ediyor.

 Benden söylemesi kararı deneyip görüp siz verin .

 Olur da uygulamayı kullanmaya karar verirseniz, benim profilim aşağıda. 3 adet çalma listem var sizlerle büyük bir zevkle paylaşabilirim