2015'e hazır mıyız, 2015'ten neler istiyoruz ?

Aralık 23, 2014 0 Comments A+ a-

      Yeni yıl herkese sağlık, huzur, bol şans, mutluluk getirsin. Umarım herkes için şahane anılarla dolu bir yıl olur. Uzun zamandır hayaliniz olan o evi ya da arabayı belki yeni iş teklifini belki terfinizi alırsınız. Kısacası her şey gönlünüzce olsun millet.

     Eminim hepiniz yeni yıl planınızı çoktan yapmışsınızdır. Ben de yaptım . Benim için yeni yıla girerken sevdiklerimle olmak gayet tatmin edici oluyor. Mekan olarak da huzur veren evimi tercih edicem.


    Ama sizler için birkaç araştırma tabii ki yaptım. Her telden yılbaşı önerilerimi sıraladım.
         
         Keyifli okumalar :)The Grand Tarabya
" 2015'e Candan Erçetin ile birlikte gireceğiniz otel" Yemekler Candan Erçetin'in şarkılarıyla birlikte yeniyor. Daha sonra Diba Bar'da DJ perfomansı ile yeni yıla giriyorsunuz. Tabii bunların hepsi bahane bu otelin manzarası bir şahane arkadaşlar. 215 - 295 euro
www.thegrandtarabya.com

Lacivert
Yılbaşı gecesi için vazgeçilmezlerden olduğunu duydum. Yemekleri muazzam olmasıyla birlikte manzarasına bayılıyorum. Dj perfomansı ile sınırsız yerli içecekte varmış. Şu an karar değiştirmeye meyilliyim. 350 tl
No: 0216 413 42 24

Nardis Jazz Club
 2015'e caz tutkunu bir güruh eşliğinde girmek için doğru adres. Konserler 22.30 da başlayıp yeni yıla bu güzel ekip ile giriyorsunuz . 80 tl


Raw İstanbul
Yoksa siz hala Karaköy'ün gece hayatnın yeni
çekim noktası RAW' a adımınızı atmadınız mı?
Dj'lerin harika performansıyla 2015 e başlayabilirsiniz.
     Son zamanlarda gül gibi Türkçemize bir kalıp daha ekledi zamane gençlerimiz. (ben de zamane genciyim elbet orda sorun yok). "Wish List" böyle adlandırmak hoşuma gitmese de her daim hazır olan bir listem var.
 Öyleyse neden sizinle paylaşmıyorum ?

       HAYDİ!

Öncelikle en çok arzu ettiğim dileklerimi yazmakla başlayayım. Herkes gibi

sağlık, huzur, mutluluk ve şans istiyorum.

Vee bu yıl inşallah mezun oluyorum. Konuyla ilgili dileğim ise hiç takılmadan tertemiz bitirmek bu yılı ve ardından hayırlısıyla taze bir çalışan olmak istiyorum :) .

Sonra somut olan şımarık isteklerimi size şu görselde sunayım;

Evet yanlış görmediniz, orada hamburger var. 2015'te istediğim kiloya gelip hiç korkmadan, düşünmeden bir defacık da olsa yemem lazım ya!


                                            Umarım herkesin listesi mutlulukla sonuçlanır.