Ana içeriğe atla

Gittigidiyor.com Rezaleti -Vay Arkadaş!Unutulmayacak günler yaşıyoruz. Hepimiz oldukça üzgünüz, biliyorum. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Aslına bakarsanız söyleyeceklerim var hem de neler neler söyleyebilirim. Fakat gelin görün ki halim kalmadı. Kalbimde öyle bir ağırlık var ki sormayın. Sizlerin de öyle mi?


Madem konuşamıyorum öyleyse gündemi bir kenara bırakalım. Gelin sizlere dolandırılmanın kıyısından nasıl döndüğümden bahsedeyim. Aslına bakarsanız böyle tuzaklara düşen biri olmadığımı düşünüyordum. Sonuç olarak insanız işte ne yapalım.

Nike Air Force ayakkabıları bilirsiniz. Epey meşhur şimdilerde . Dedim ben de bir çift istiyorum. Aradım taradım hiçbir mağazada buladım. Koskoca İstanbul'da hiçbir yerde kalmamış inanır mısınız?. -İnanın yok yani yok. ( en azından benim numaram yok) -38 ve 39 numarasını görmüştüm. Ayrıntıları boş verelim. Gelelim ben nasıl dolandırılmanın kıyısından döndüm ?Dedim madem mağazalarda yok , neden internetten almıyorum? - Aha şahane fikir.!
Bakındım, ettim. Sonunda gittigidiyor.com sitesinde buldum. Yorumları okudum her şey olumlu, mutlular, işte efendime söyleyeyim fotografları gayet güzel. Fiyatı ise mağazadakinin aynısı. Dedim tamam güvenilir. Hemen sipariş ettim . 2 gün sonra geldi. Geldi de bu REPLİKA (SAHTE). -İnanamıyorum yıl olmuş 2015 nasıl olur? Oluyor arkadaşlar gözümüzün içine bakarak hala insan tırtıklıyorlar.

Neyse iade işlemlerini başlatıp, satıcı ile iletişim kurdum. Satıcı demesin mi "Nasıl olur?!?! Şaşkınlık içerisindeyiz" . Yok efendim karışıklık olmuştur. Başkası bize replika ürün yollamıştır, biz de yanlışlıkla size onu yollamışızdır. Ay işte neymiş %100 olumlu yorumları varmış. 1400 adet satmışlar.
Pa-lav-ra Hepsi Pa-lav-ra lara diri doy doy lara day doy lara day lara day lara doy doy (Athena - Palavra ). . Ben de dedim iyi halt ettiniz..

İade konusunda hiç şüpheniz olmasın dediler ama hayırlısı bakalım 2 gün sonra ne oldu bitti yazarım sizlere.

Böyle işte sevgili okuyucular. Ben ki.. yıllar yılı internetten alışveriş yapan biriyim kıytırık bir satıcının kurbanı oluyordum.  Amman diyim dikkatli olun.

Satıcının profilini ifşa etmek konusunda kararsız kaldım. Fakat merak edenler iletişim kısmından bana ulaşırlarsa cevaplayabilirim.


Gelelim gittigidiyor.com şirketine, onlar zaten ayrı bir sorun. Ne bir iletişim numarası, ne bir e-posta adresi var sitelerinde. Böyle bir şey yok  tekrar diyorum yıl olmuş 2015. Bunları ayrı şikayet etmek lazım.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Temiz İçerikli Ürünlere Mer'aba (!)

Merhaba sevgili Heranyegane okuyucuları :)

 Bugün sizlere faydalı olacağını düşündüğüm bir konu ile karşınızdayım. Tüm hemcinslerimin derdi ileriki yaşlarda daha iyi görünmek değil mi? İleride bile değil her an hatta şimdi , şu an iyi görünmek!! !!!

" Bu yüzünden de en iyi yatırım cildinize yaptığınız yatırım "  diyorum ben :)

  Özellikle 40'lı yaşlarda cildimizin çok daha iyi görünmesi için şimdiden hem beslenmemize hem kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor. Spora vs. hiç girmiyorum bile. Kızlar işimiz çok zor onu biliyoruz di mi? İyi veya sağlıklı olmak hiç kolay değil. Ben şahsen sadece 1 gün boyunca %100 sağlıklı beslenebiliyorum.  Da-ya-na-mı-yo-rum! Neyse bunları geçelim.

  Artık dönem içeriği temiz ürünler kullanma dönemi. Sheido, Clarins, Bobbibrown, Lacome vs. gibi kozmetik firmalarının cilt bakımı ürünlerinden uzak durma vakti. Gelelim temiz içerikli ürün dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk sorulara..


Peki diğer markalar kadar etkililer mi? 

Temiz içe…

NİKE & ADİDAS ' ın Kıyasıya Rekabeti

Sonunda buradayım.
Özgür olmayı, sevdiğim şeylere vakit ayırmayı inanılmaz özledim.
Hem de çevremden blog sayfam ile ilgili güzel sözler duydum da geldim.
Bu durum beni çok mutlu ediyor.

Sizler için bahara uygun bir konu seçtim bugün. Geri dönüşüm muhteşem olsun dedim. (Kulaklarımda filmlerdeki kötü karakter kahkahası yankılandı.) Biraz saçmalayabilirim, çünkü vize haftasından yeni çıktım tadını çıkarıyorum. Ayrıca saçmalamayı severim.

Sizce alışveriş merkezine girdiğimde ilk hangi mağazaya uğruyorumdur? -Sephora mı?- Çok fena yanıldınız.

*Foot Locker !! *
- Acaba Nike Air Force geldi mi?
 -HAYIR!! GELMEöÖEÖDDİİÖOÖOİİ!! diyen satıcılarla muhatap oluyorum.
1 aydır derin üzüntüyle çıkıyorum o mağazadan.
Ayrıca sıcak günler için rahatsız bir ayakkabıymış, hava almıyormuş diyerek kendimi kandırdım. (ki gerçekten öyleymiş **.)

Merak edenler için görseli ;


Uzun modeli de var fakat benim tercih değiller. ( Türkçeme alkış istiyorum, bilerek düzeltmedim.)

İşte bu Nike Air Force ayakkabılar yo…

ÇAĞRI BARAN ' A

Uzun zamandır yayınlayabilmek için bir konu bulamamaktan yakınıyordum.

Aklıma bir şey geliyor boş sayfanın karşısına geçiyordum sonra bir şey oluyordu, vazgeçiyordum.

Araştırma yapmaya başlıyordum, sonra yine vazgeçiyordum.

Kısacası iyice kopmuş gitmiştim. Bu sayfaya geri dönmeyecektim.


...

Gel gelelim 25 yıllık hayatımın en büyük acısını yaşıyorum.

O artık aramızda  değil. Bunu kabullensem bile. Bir şeylerin bitmiş olmasını kabul edemiyorum.
Demek istediğim anılar,hisler.. hiç yaşanmamış gibi bitmiş olamaz...
Bunların yok olmasını kabul edemiyorum.

Uzun zamandır konuşmuyor olmamızı kaldıramıyorum.
Eksildim.
Çok özlüyorum..

Keşkelerim çok fazla.


Arkadaşım desem az kalır, yanlış olur biliyorum.
Şöyle ifade edebilirim.

"Yanındayken şımarık bir kız çocuğu olabiliyordum. Aynı sıraları paylaştık . Hocalardan benim yüzümden az mı eksiler aldı. "Çağrı konuşma" dediklerinde "ben değil Özge konuştu" hiç demedi. Birbirimizle hep uğraştık. Eşek göz derdi bana. Ben sinir…