Gittigidiyor.com Rezaleti -Vay Arkadaş!

Nisan 01, 2015 0 Comments A+ a-Unutulmayacak günler yaşıyoruz. Hepimiz oldukça üzgünüz, biliyorum. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Aslına bakarsanız söyleyeceklerim var hem de neler neler söyleyebilirim. Fakat gelin görün ki halim kalmadı. Kalbimde öyle bir ağırlık var ki sormayın. Sizlerin de öyle mi?


Madem konuşamıyorum öyleyse gündemi bir kenara bırakalım. Gelin sizlere dolandırılmanın kıyısından nasıl döndüğümden bahsedeyim. Aslına bakarsanız böyle tuzaklara düşen biri olmadığımı düşünüyordum. Sonuç olarak insanız işte ne yapalım.

Nike Air Force ayakkabıları bilirsiniz. Epey meşhur şimdilerde . Dedim ben de bir çift istiyorum. Aradım taradım hiçbir mağazada buladım. Koskoca İstanbul'da hiçbir yerde kalmamış inanır mısınız?. -İnanın yok yani yok. ( en azından benim numaram yok) -38 ve 39 numarasını görmüştüm. Ayrıntıları boş verelim. Gelelim ben nasıl dolandırılmanın kıyısından döndüm ?Dedim madem mağazalarda yok , neden internetten almıyorum? - Aha şahane fikir.!
Bakındım, ettim. Sonunda gittigidiyor.com sitesinde buldum. Yorumları okudum her şey olumlu, mutlular, işte efendime söyleyeyim fotografları gayet güzel. Fiyatı ise mağazadakinin aynısı. Dedim tamam güvenilir. Hemen sipariş ettim . 2 gün sonra geldi. Geldi de bu REPLİKA (SAHTE). -İnanamıyorum yıl olmuş 2015 nasıl olur? Oluyor arkadaşlar gözümüzün içine bakarak hala insan tırtıklıyorlar.

Neyse iade işlemlerini başlatıp, satıcı ile iletişim kurdum. Satıcı demesin mi "Nasıl olur?!?! Şaşkınlık içerisindeyiz" . Yok efendim karışıklık olmuştur. Başkası bize replika ürün yollamıştır, biz de yanlışlıkla size onu yollamışızdır. Ay işte neymiş %100 olumlu yorumları varmış. 1400 adet satmışlar.
Pa-lav-ra Hepsi Pa-lav-ra lara diri doy doy lara day doy lara day lara day lara doy doy (Athena - Palavra ). . Ben de dedim iyi halt ettiniz..

İade konusunda hiç şüpheniz olmasın dediler ama hayırlısı bakalım 2 gün sonra ne oldu bitti yazarım sizlere.

Böyle işte sevgili okuyucular. Ben ki.. yıllar yılı internetten alışveriş yapan biriyim kıytırık bir satıcının kurbanı oluyordum.  Amman diyim dikkatli olun.

Satıcının profilini ifşa etmek konusunda kararsız kaldım. Fakat merak edenler iletişim kısmından bana ulaşırlarsa cevaplayabilirim.


Gelelim gittigidiyor.com şirketine, onlar zaten ayrı bir sorun. Ne bir iletişim numarası, ne bir e-posta adresi var sitelerinde. Böyle bir şey yok  tekrar diyorum yıl olmuş 2015. Bunları ayrı şikayet etmek lazım.