Ana içeriğe atla

Gittigidiyor.com Rezaleti -Vay Arkadaş!Unutulmayacak günler yaşıyoruz. Hepimiz oldukça üzgünüz, biliyorum. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Aslına bakarsanız söyleyeceklerim var hem de neler neler söyleyebilirim. Fakat gelin görün ki halim kalmadı. Kalbimde öyle bir ağırlık var ki sormayın. Sizlerin de öyle mi?


Madem konuşamıyorum öyleyse gündemi bir kenara bırakalım. Gelin sizlere dolandırılmanın kıyısından nasıl döndüğümden bahsedeyim. Aslına bakarsanız böyle tuzaklara düşen biri olmadığımı düşünüyordum. Sonuç olarak insanız işte ne yapalım.

Nike Air Force ayakkabıları bilirsiniz. Epey meşhur şimdilerde . Dedim ben de bir çift istiyorum. Aradım taradım hiçbir mağazada buladım. Koskoca İstanbul'da hiçbir yerde kalmamış inanır mısınız?. -İnanın yok yani yok. ( en azından benim numaram yok) -38 ve 39 numarasını görmüştüm. Ayrıntıları boş verelim. Gelelim ben nasıl dolandırılmanın kıyısından döndüm ?Dedim madem mağazalarda yok , neden internetten almıyorum? - Aha şahane fikir.!
Bakındım, ettim. Sonunda gittigidiyor.com sitesinde buldum. Yorumları okudum her şey olumlu, mutlular, işte efendime söyleyeyim fotografları gayet güzel. Fiyatı ise mağazadakinin aynısı. Dedim tamam güvenilir. Hemen sipariş ettim . 2 gün sonra geldi. Geldi de bu REPLİKA (SAHTE). -İnanamıyorum yıl olmuş 2015 nasıl olur? Oluyor arkadaşlar gözümüzün içine bakarak hala insan tırtıklıyorlar.

Neyse iade işlemlerini başlatıp, satıcı ile iletişim kurdum. Satıcı demesin mi "Nasıl olur?!?! Şaşkınlık içerisindeyiz" . Yok efendim karışıklık olmuştur. Başkası bize replika ürün yollamıştır, biz de yanlışlıkla size onu yollamışızdır. Ay işte neymiş %100 olumlu yorumları varmış. 1400 adet satmışlar.
Pa-lav-ra Hepsi Pa-lav-ra lara diri doy doy lara day doy lara day lara day lara doy doy (Athena - Palavra ). . Ben de dedim iyi halt ettiniz..

İade konusunda hiç şüpheniz olmasın dediler ama hayırlısı bakalım 2 gün sonra ne oldu bitti yazarım sizlere.

Böyle işte sevgili okuyucular. Ben ki.. yıllar yılı internetten alışveriş yapan biriyim kıytırık bir satıcının kurbanı oluyordum.  Amman diyim dikkatli olun.

Satıcının profilini ifşa etmek konusunda kararsız kaldım. Fakat merak edenler iletişim kısmından bana ulaşırlarsa cevaplayabilirim.


Gelelim gittigidiyor.com şirketine, onlar zaten ayrı bir sorun. Ne bir iletişim numarası, ne bir e-posta adresi var sitelerinde. Böyle bir şey yok  tekrar diyorum yıl olmuş 2015. Bunları ayrı şikayet etmek lazım.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Temiz İçerikli Ürünlere Mer'aba (!)

Merhaba sevgili Heranyegane okuyucuları :)

 Bugün sizlere faydalı olacağını düşündüğüm bir konu ile karşınızdayım. Tüm hemcinslerimin derdi ileriki yaşlarda daha iyi görünmek değil mi? İleride bile değil her an hatta şimdi , şu an iyi görünmek!! !!!

" Bu yüzünden de en iyi yatırım cildinize yaptığınız yatırım "  diyorum ben :)

  Özellikle 40'lı yaşlarda cildimizin çok daha iyi görünmesi için şimdiden hem beslenmemize hem kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor. Spora vs. hiç girmiyorum bile. Kızlar işimiz çok zor onu biliyoruz di mi? İyi veya sağlıklı olmak hiç kolay değil. Ben şahsen sadece 1 gün boyunca %100 sağlıklı beslenebiliyorum.  Da-ya-na-mı-yo-rum! Neyse bunları geçelim.

  Artık dönem içeriği temiz ürünler kullanma dönemi. Sheido, Clarins, Bobbibrown, Lacome vs. gibi kozmetik firmalarının cilt bakımı ürünlerinden uzak durma vakti. Gelelim temiz içerikli ürün dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk sorulara..


Peki diğer markalar kadar etkililer mi? 

Temiz içe…

HAFTANIN KEŞİFLERİ

Cuma geldi hoş geldi.

Her cuma hafta boyunca keşfettiğim şeylerden bahsetmeye başladığımı söylemiştim ..

Bu hafta yeni hiçbir şey ile tanışmadım. Bu yüzden bu hafta içerisinde yeni aldığım ve yeni başladığım şeylere yer verdim :)
Bakalım bu hafta neler olmuş.
Başlayalıımm..

PLANNER
Evet bu hafta hayatıma bir planner dahil oldu.
Çok keyifli olduğunu size nasıl anlatabilirim. Aldığımdan günden itibaren yanımdan ayırmıyorum. Öyle ki salonda oturuyorsam bile yanımda duruyor. Anlık aklıma gelebilecek yapmam gerekenleri veya unutmamam gerekenleri not alıyorum. İlk hevesler tabi bunlar abartıyorumdur..

Yeni ve haftalık<<>> Eski ve 2017 Yıllık 
Yapacağım şeyleri artık unutmuyorum diyeceğimi mi sandın? Yanıldınız. Hala unutuyorum :(
Mesela D&R gidip yapılan Lammy kalemimi almam lazım fakat neredeyse 2 hafta olacak alamadım .
Planner bu konu da bana sıfır yardımcı oldu. Olsun ileride bu defteri karıştırdığım zaman hangi tarihte ne yapmışım görüyor olacağım. 
Yetenekli arkadaşlarım defterle…

ZAYIFLAMANIN EN KOLAY YOLLARI

Biz kızlar hayatımızın belki de %80'inde diyetteyiz öyle değil mi?

Aslında diyet yapmadan sadece ufak detaylara dikkat ederek zayıflamak ve zayıf kalmak mümkün 
Önce sağlığımız için sonra fazla kilolardan kurtulmak için - fast food'u - minimum a indirmek önemli! o çok sevdiğimiz cipsler, asitli ve çok şekerli içecekler... önce minimuma iniyor. sonra vedalaşıyoruz.
2. kural ise ben su içemiyorum demek yok! bol bol su içeceğiz. Vücudumuzu içeriden de temizlememiz gerekiyor. Su içmek metabolizmamızı da hızlandıracak günde 2-3 litre tüketmemiz gerekiyor. *Suyunuzun içine limon, tarçın, elma katarak içimini kolay hale de getirebilirsiniz.
Ayrıca yeşil çay da içerek metabolizma hızınızı arttırabilirsiniz.

Gelelim yaptığımız diğer basit bir hataya; hızlı yemek yemek ve çiğnemeden lokmaları yutmak.
-Fark etmeden çok hızlı yemek yiyoruz. Onun yerine tatlı tatlı çiğneyerek, yemeğin tadını alarak yemek yersek midemiz mutlu olur ve yediklerimizin sindirimi daha kolay olacağından kilo almamız zo…