Sohbet etmeye devam .

Nisan 11, 2015 2 Comments A+ a-


Arkadaşlar öncelikle bir şeyi açığa kavuşturmalıyım. Geçenlerde bahsettiğim gittigidiyor.com rezaleti ile alakalı. Beni kandırmaya çalışan sahtekar satıcıya ürününü iade ettikten sonra param hesabıma aynen iade edildi. Olması gerektiği gibi. Sonrasında hiçbir sorunla karşılaşmadım anlayacağınız. Buradan gittigidiyor.com ailesine teşekkür ederim.Şunu da eklemeden geçemeyeceğim bir iletişim numarası mı mail adresi mi bir şeyler eklesinler. Kendilerine ulaşım imkansız.

Neyse dikkat edin, öyle fotoğraflarda göründüğü gibi olmuyormuş.. Bunu açıkladıktan sonra içimin rahatlığıyla yazıma devam edebilirim.  Vizelerimin beni sıkıştırmasıyla beraber kısmen de olsa yaşam hakkım elimden alınmış bulunuyor arkadaşlar. Ne siz sorun ne ben söyleyeyim. He.. şu vize haftası klasiği değil bu yaşadığım baya baya bunalımlı günler. İstediğim gibi işlerime konsantre olamıyorum. Demekki geçmiş yıllarda bu kadar işim gücüm yokmuş. Vizeler hiç bu kadar yüklenmemişti omuzlarıma. Mezun olmadan bunu yaşamış olduk. 
Artık bıktım sayfa çevirip problem çözmekten ( Evet üniversite son sınıftayım problem çözüyorum. Hani sayfalarca ispat yapacaktık?? sorarım size hocalar)

Sıkıcı bir yazı mı oluyor ne oluyor anlamadım. Bakın şuna değiniyim aklıma gelmişken.

Geçenlerde arkadaşla "hadi mezun olmadan Starbucks'ta bizde ders çalışalım" dedik. Gittik Bakırköy/İncirli'yi bildiniz mi? Bakın orada Ömür Plaza var. Oradaki Starbucks'a oturduk işte. İçeri girdiğimiz zaman biz hariç üç masa daha öğrenciler ve çalışma kağıtlarıyla kaplıydı. Orada bi sevindik, rahatladık. Oturduk çalışıyoruz. Bir güzel kokular aman efendim hamur kokusu mu dersin, kıyma mı dersin yoksa tereyağı kokusu mu dersin. Dayanamadım nereden geliyor bunlar diye etrafa bir bakındım. Ne göreyim?? Ne gördüm biliyor musunuz tam arkamda ev yapımı mantı , çiğ börek yapan minicik bir (ne derler cafe mi , restaurant mı ) yer. Dersi hıphızlı bitirdik koştuk oraya. MUTLAKA DİYORUM MUTLAKA GİDİN!!!  Starbucks'ın hemen arka tarafı çok şirin bir yer.  Yemekleri leziz leziz. Bir daha diyorum leziz. Çiğ börek yedim ben. Aklım çıtır mantıda şu an. İlk fırsatta tekrar gidiceğim. Siz de koşun gidin sonra hak vereceksiniz. Çalışan teyzeler de oldukça güler yüzlü benden söylemesi.


Bu arada bunalımdan bunalıma dahi sürekleniyor olsam da burayı boş bırakmam! Her gün yazı dediysek her gün yazı yazılacak. Her gün yazamıyorum çünkü her gün yazı yazmak kolay değil . Bu işler epey zor.

Kolaya kaçmış olabilirim ama süprizlerle geri döneceğim bekleyim beni...

Unutmadan Game Of Thrones başlamasına çok az kaldı. Heyecanlı mısınız??


*
Her zaman dediğim gibi yorumlarınızı bekliyorum ve hala takipçim değilsen takip etmeyi , çekilişime katılmadıysanız katılmayı UNUTMAYIN !!!!
2 yorum

Write yorum
Berkay Abalı
AUTHOR
12 Nisan 2015 02:42 delete

Ben o Starbucks gidip ders çalışma işini yapmadım, bak şimdi eksikliğini hissettim. Hemen Öss'te giriyorum :P

Reply
avatar
Berkay Abalı
AUTHOR
12 Nisan 2015 03:00 delete

Ayrıca birinci bölüm çoktan sızdı nete, dün gece izledim :) Hatta 2. ve 3. bölümü de sızdı şimdi onları izleyeceğim :D

Reply
avatar