Ana içeriğe atla

Sohbet etmeye devam .


Arkadaşlar öncelikle bir şeyi açığa kavuşturmalıyım. Geçenlerde bahsettiğim gittigidiyor.com rezaleti ile alakalı. Beni kandırmaya çalışan sahtekar satıcıya ürününü iade ettikten sonra param hesabıma aynen iade edildi. Olması gerektiği gibi. Sonrasında hiçbir sorunla karşılaşmadım anlayacağınız. Buradan gittigidiyor.com ailesine teşekkür ederim.Şunu da eklemeden geçemeyeceğim bir iletişim numarası mı mail adresi mi bir şeyler eklesinler. Kendilerine ulaşım imkansız.

Neyse dikkat edin, öyle fotoğraflarda göründüğü gibi olmuyormuş.. Bunu açıkladıktan sonra içimin rahatlığıyla yazıma devam edebilirim.  Vizelerimin beni sıkıştırmasıyla beraber kısmen de olsa yaşam hakkım elimden alınmış bulunuyor arkadaşlar. Ne siz sorun ne ben söyleyeyim. He.. şu vize haftası klasiği değil bu yaşadığım baya baya bunalımlı günler. İstediğim gibi işlerime konsantre olamıyorum. Demekki geçmiş yıllarda bu kadar işim gücüm yokmuş. Vizeler hiç bu kadar yüklenmemişti omuzlarıma. Mezun olmadan bunu yaşamış olduk. 
Artık bıktım sayfa çevirip problem çözmekten ( Evet üniversite son sınıftayım problem çözüyorum. Hani sayfalarca ispat yapacaktık?? sorarım size hocalar)

Sıkıcı bir yazı mı oluyor ne oluyor anlamadım. Bakın şuna değiniyim aklıma gelmişken.

Geçenlerde arkadaşla "hadi mezun olmadan Starbucks'ta bizde ders çalışalım" dedik. Gittik Bakırköy/İncirli'yi bildiniz mi? Bakın orada Ömür Plaza var. Oradaki Starbucks'a oturduk işte. İçeri girdiğimiz zaman biz hariç üç masa daha öğrenciler ve çalışma kağıtlarıyla kaplıydı. Orada bi sevindik, rahatladık. Oturduk çalışıyoruz. Bir güzel kokular aman efendim hamur kokusu mu dersin, kıyma mı dersin yoksa tereyağı kokusu mu dersin. Dayanamadım nereden geliyor bunlar diye etrafa bir bakındım. Ne göreyim?? Ne gördüm biliyor musunuz tam arkamda ev yapımı mantı , çiğ börek yapan minicik bir (ne derler cafe mi , restaurant mı ) yer. Dersi hıphızlı bitirdik koştuk oraya. MUTLAKA DİYORUM MUTLAKA GİDİN!!!  Starbucks'ın hemen arka tarafı çok şirin bir yer.  Yemekleri leziz leziz. Bir daha diyorum leziz. Çiğ börek yedim ben. Aklım çıtır mantıda şu an. İlk fırsatta tekrar gidiceğim. Siz de koşun gidin sonra hak vereceksiniz. Çalışan teyzeler de oldukça güler yüzlü benden söylemesi.


Bu arada bunalımdan bunalıma dahi sürekleniyor olsam da burayı boş bırakmam! Her gün yazı dediysek her gün yazı yazılacak. Her gün yazamıyorum çünkü her gün yazı yazmak kolay değil . Bu işler epey zor.

Kolaya kaçmış olabilirim ama süprizlerle geri döneceğim bekleyim beni...

Unutmadan Game Of Thrones başlamasına çok az kaldı. Heyecanlı mısınız??


*
Her zaman dediğim gibi yorumlarınızı bekliyorum ve hala takipçim değilsen takip etmeyi , çekilişime katılmadıysanız katılmayı UNUTMAYIN !!!!
Yorumlar

  1. Ben o Starbucks gidip ders çalışma işini yapmadım, bak şimdi eksikliğini hissettim. Hemen Öss'te giriyorum :P

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ayrıca birinci bölüm çoktan sızdı nete, dün gece izledim :) Hatta 2. ve 3. bölümü de sızdı şimdi onları izleyeceğim :D

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Temiz İçerikli Ürünlere Mer'aba (!)

Merhaba sevgili Heranyegane okuyucuları :)

 Bugün sizlere faydalı olacağını düşündüğüm bir konu ile karşınızdayım. Tüm hemcinslerimin derdi ileriki yaşlarda daha iyi görünmek değil mi? İleride bile değil her an hatta şimdi , şu an iyi görünmek!! !!!

" Bu yüzünden de en iyi yatırım cildinize yaptığınız yatırım "  diyorum ben :)

  Özellikle 40'lı yaşlarda cildimizin çok daha iyi görünmesi için şimdiden hem beslenmemize hem kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz gerekiyor. Spora vs. hiç girmiyorum bile. Kızlar işimiz çok zor onu biliyoruz di mi? İyi veya sağlıklı olmak hiç kolay değil. Ben şahsen sadece 1 gün boyunca %100 sağlıklı beslenebiliyorum.  Da-ya-na-mı-yo-rum! Neyse bunları geçelim.

  Artık dönem içeriği temiz ürünler kullanma dönemi. Sheido, Clarins, Bobbibrown, Lacome vs. gibi kozmetik firmalarının cilt bakımı ürünlerinden uzak durma vakti. Gelelim temiz içerikli ürün dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk sorulara..


Peki diğer markalar kadar etkililer mi? 

Temiz içe…

NİKE & ADİDAS ' ın Kıyasıya Rekabeti

Sonunda buradayım.
Özgür olmayı, sevdiğim şeylere vakit ayırmayı inanılmaz özledim.
Hem de çevremden blog sayfam ile ilgili güzel sözler duydum da geldim.
Bu durum beni çok mutlu ediyor.

Sizler için bahara uygun bir konu seçtim bugün. Geri dönüşüm muhteşem olsun dedim. (Kulaklarımda filmlerdeki kötü karakter kahkahası yankılandı.) Biraz saçmalayabilirim, çünkü vize haftasından yeni çıktım tadını çıkarıyorum. Ayrıca saçmalamayı severim.

Sizce alışveriş merkezine girdiğimde ilk hangi mağazaya uğruyorumdur? -Sephora mı?- Çok fena yanıldınız.

*Foot Locker !! *
- Acaba Nike Air Force geldi mi?
 -HAYIR!! GELMEöÖEÖDDİİÖOÖOİİ!! diyen satıcılarla muhatap oluyorum.
1 aydır derin üzüntüyle çıkıyorum o mağazadan.
Ayrıca sıcak günler için rahatsız bir ayakkabıymış, hava almıyormuş diyerek kendimi kandırdım. (ki gerçekten öyleymiş **.)

Merak edenler için görseli ;


Uzun modeli de var fakat benim tercih değiller. ( Türkçeme alkış istiyorum, bilerek düzeltmedim.)

İşte bu Nike Air Force ayakkabılar yo…

ÇAĞRI BARAN ' A

Uzun zamandır yayınlayabilmek için bir konu bulamamaktan yakınıyordum.

Aklıma bir şey geliyor boş sayfanın karşısına geçiyordum sonra bir şey oluyordu, vazgeçiyordum.

Araştırma yapmaya başlıyordum, sonra yine vazgeçiyordum.

Kısacası iyice kopmuş gitmiştim. Bu sayfaya geri dönmeyecektim.


...

Gel gelelim 25 yıllık hayatımın en büyük acısını yaşıyorum.

O artık aramızda  değil. Bunu kabullensem bile. Bir şeylerin bitmiş olmasını kabul edemiyorum.
Demek istediğim anılar,hisler.. hiç yaşanmamış gibi bitmiş olamaz...
Bunların yok olmasını kabul edemiyorum.

Uzun zamandır konuşmuyor olmamızı kaldıramıyorum.
Eksildim.
Çok özlüyorum..

Keşkelerim çok fazla.


Arkadaşım desem az kalır, yanlış olur biliyorum.
Şöyle ifade edebilirim.

"Yanındayken şımarık bir kız çocuğu olabiliyordum. Aynı sıraları paylaştık . Hocalardan benim yüzümden az mı eksiler aldı. "Çağrı konuşma" dediklerinde "ben değil Özge konuştu" hiç demedi. Birbirimizle hep uğraştık. Eşek göz derdi bana. Ben sinir…