Bahar Stilleri

Mart 30, 2015 4 Comments A+ a-

Sonunda penceremden güneş ışığı odama dolmaya başladı. Sonunda sert rüzgar yerini ılık bir melteme bıraktı. Ve sonunda bahar geldi.

Kazaklar gitti, bluzlar ve ince hırkalar geldi. Dolapta bekleyen elbiseler gün yüzü görecek. Artık bir sweatshirt giyip okula gidebileceğim ne kadar güzel.

Tumblrda gözüme çarpan kombinleri sizinle paylaşmaya can atıyorum.Ve artık "ne giysem" sızlanmalarına  son verelim.  Kendi dolabınızdaki parçalarla kolaylıkla oluşturabileceğimiz kombinleri şöyle sıralayayım.  Bu arada günlük kombinlere yer vereceğim.


Bahar denildiğinde hep aklımıza renkler geliyor öyle değil mi? Benim bahar rengimde bu gördüğünüz çantanın rengi. Tatlı mı tatlı toz pembe ..


-En sevdiğim günlük kombinlerin başında - tshirt hırka kombinleri- geliyor, son zamanlarda buna bele bağlanmış gömlekler dahil oldu.
-Bahar aylarında giyebildiğimiz yelekleri de çok seviyorum. Kombinlerinizde kullanmanızda fayda var.Siyah§beyaz  çizgili tshirt diye ayrı bir stil var haberiniz var mıydı?-Böyle cıvıl cıvıl renk renk giyinenleride görünce çok beğeniyorum. Ben pek kullanmasamda hoşuma gidiyor.- Neredeyse herkesin bi çift superga ayakkabısı var öyle değil mi? Onları da çıkarma vakti geldi. Böyle bir kombine denk geldim. Yine çok basit ve oldukça cool bi görünüm . Genellikle 18 yaşlarındaki genç kızlarda sıklıkla karşılaşılan bir stil.


Bu görünüme de bayılıyorum. Herkes rahatlıkla uygulayabilir.


Bu kombin baharlık bir kombin değil . Fakat bu stili çok seviyorum madem denk geldi paylaşmak istedim. Fotograftaki sandaletlerin benzeri geçen yaz yargıcı mağazasının koleksiyonunda vardı. Bende bir tane satın almıştım. İnanılmaz rahat olması yanı sıra her şey ile uyumlu.

*
Her şeyin rengarenk olacağı bir bahar diliyorum herkese. 


4 yorum

Write yorum
9 Nisan 2015 04:39 delete

Kombinler çok hoş :) Özellikle sonuncuyu çok sevdim.
Sizi takipteyim bana da beklerim :)
suslusirine.blogspot.com.tr

Reply
avatar
merababenseda
AUTHOR
19 Nisan 2015 13:50 delete

İkinci kombin benim sıkça kullandığım bir kombin. O ayakkabı tarzı ise vazgeçilmezim.
Superga ya gelirseek. 1 değil 2 tane dolapta mevcut. 3.sü için sabırsızım :D

Reply
avatar
20 Nisan 2015 15:09 delete

Teşekkür ederim :) Blog sayfanızı ziyaret edeceğim elbettee :)

Reply
avatar
20 Nisan 2015 15:11 delete

Superga benim ayağıma olmuyor biliyor musunuz . :( Acayip dertliyim, bunu da buradan açıklıyorum !!! :)

Reply
avatar