2015'te bizi neler bekliyor?

Ocak 03, 2015 0 Comments A+ a-
     Her yeni yıl da beni bir heyecan kaplıyor. 
-Neden mi ? 
-Yeni yılın burç yorumlarını okuyacağım da ondan heyecanlanıyorum. 
-Test ettim , yıllar yılı tecrübe ettim. Tüm yorumcuları dinledim. Rezzan Kiraz 10 numara. Net çıkıyor. Ne diyorsa o. 
-İnanmıyor musun?  
-Gayet normal inanmamanız. Ben derim ki bir kere okuyun, sonra bir yere not alın. Sonra bakın bakalım. 

Rezzan Kiraz'ın sitesine gitmek için tıklayın.
  
-Uzun uzun okumak istemeyip özet geçmek isteyenler için (herkes benim gibi irdelemez) minik minik yazılar buldum. Yine Rezzan Kiraz yorumları elbet. 

Akrep Burcu

Hem özel hem de iş hayatınızdaki ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilme imkânı bulabileceksiniz. Bu süreçte ne öfkeyle baskıcı tavırlar sergileyin ne de susup rahatsızlıklarınızı karşınızdaki insanın anlamasını bekleyin. Savaştan çok barışçıl olmalısınız ve dengeleri sağlamayı öğrenmelisiniz.

Aslan Burcu

Gökyüzü, yeni yılın ilk 6 ayında iş hayatınızla ilgili gelişmelerle fazlasıyla meşgul olacağınızı söylüyor. Uzun süredir aynı seviyede devam eden kariyer hayatınızda gözle görülür değişimler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte girişimci ruhunuz etkin bir şekilde iş hayatınıza yansıyacak. Beraber çalıştığınız kişilerin engelleri ve negatif enerjileri, fırsatları yeterli bir şekilde değerlendirememenize neden olacak.

Boğa Burcu


Bu yılın Ocak ayı sizi olumlu enerjiyle karşılayacak. Özellikle eğitim ve iş hayatı devam eden Boğa burçları, disiplinli ve azimle çalıştıkları takdirde çok büyük başarılar gerçekleştirebilecekler. 2015 yılı Boğa burçlarının altın yılı diyebiliriz. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek önemli fırsatları yakalayacak ve kariyer hayatınızda yeni bir dönem içinde kendinizi bulacaksınız.

İkizler Burcu


Gökyüzü, sıkıntılı geçen 2 yılın hemen ardından olumlu enerjiyle karşılıyor İkizler burcunu. Üst üste tekrar eden sıkıntılı olaylar, paylaşımlarınızı bir türlü anlamayan insanlar ve aynı dili konuşamadığınız için anlaşamadığınız insanlardan sonra doğru ile yanlışı ayırt edemez oldunuz. 2 yıl sıkıntılı sürecin ardından yılın ilk 6 ayı kendinize dönüş yapacağınız bir dönem olacak.

Koç Burcu

Koç burcunu gökyüzü, yılın ilk 6 ayında hedeflerinizi yükseltmeniz ve iş dünyasıyla ilgili konulara yönelmeniz için destekliyor. Değiştiremeyeceğiniz birtakım gerçekler var ve bunları kabul etmeli, değişimin enerjisine ayak uydurmalısınız. Uğraştığınız işte kendinize ne kadar çok güvenirseniz ve gelişimlere açık olursanız, o kadar kazançlı çıkarsınız. Uzun vadede sonuç alacağınız işleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu


Gökyüzü, yılın ilk 6 ayında aileyle ilişkilerinizde alacağınız kararların hayatınızı derinden etkileyeceğini belirtiyor. Bunun yanı sıra; bugüne kadar görmezden geldiğiniz olumsuzlukların, yaptığınız fedakarlıkların ve değişmez diye umduğunuz kıstasların deneyimlediğiniz olayların akabinde değişim enerjisine ayak uydurmanızla gerçekleri görecek ve karamsar ruh halinizde sıyrılacağınızı da dile getiriyor. 

Terazi Burcu


Gökyüzü, yılın ilk yarısında ilişkilerinizle ilgili konuların altını çiziyor. Aşk Hayatı Uzun süren bir evlilik ya da birliktelik içindeyseniz ve elinizden gelen her şeyi yaparak bugüne kadar var olan sorunları düzeltemediyseniz, yaşadıklarınızı sorgulayacağınız ve kararlar alacağınız dönemdesiniz. Mutsuzluğa teslim olmak ya da kendinize acıma yerine, değişim efendisi olarak adlandırılan Uranüs’ün etkileriyle adaletli yaklaşımlarda bulunulmalı 

Yengeç Burcu

Gökyüzü bu yıl Yengeç burcunu her zamankinden daha güçlü kılıyor. Aşk Hayatı Özel hayatınızla ilgili konular yılın ilk 6 ayında gündeminizde yer alacak. Var olan sorunlarınız çözüme kavuşacak ve ailevi bağlarınız fazlasıyla kuvvetlenecek. İş hayatında önemli girişimlerde bulunacaksınız ve gelmek istediğiniz noktaya emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu süreçte duygusal zekânızla, mantıksal zekânızı dengelemeniz gerekiyor.

Balık Burcu


Gökyüzü, Balık burcu için yılın ilk 6 ayının önemli olduğunu vurguluyor. Şubat’ta yönetici gezegeniniz olan Neptün’ün Balık burcunda seyre başlamasıyla birlikte hayatınızı sorgulamaya başlayacaksınız ve aradığınız gerçeğin ne olduğunu bulacaksınız. İş Hayatı İş dünyasında engellendiğinizi hissettiğiniz an hakkınızı arayacak, sizin dışınızda meydana gelen olayları tarafsız bir şekilde ele alarak yolunuzu çizecek.

Başak Burcu


Başak burcu için yeni yılın ilk 6 ayında iş hayatı daha ön planda olacak. Gökyüzü, sorumluluklarınızın bir hayli artış göstereceğini ifade ediyor. Bilinçaltınızda yer alan, sizi engelleyen kaygıların ve korkuların esiri olmamaya özen gösterin. İş Hayatı İşinizle ilgili ayrıntıları beraber çalıştığınız insanların görüşlerini ve önerilerini alarak değerlendirmelisiniz. 

Kova Burcu


İş dünyasında elinizden gelen her şeyi yapmış ve hem maddi anlamda hem de statü anlamında bir yol kat etmemiş olmanız sizi üzmesin. Yılın ilk 6 ayında azimli ve başarılı çalışmalarınızın karşılığını maddi ve manevi olarak alacaksınız. Bu yıl, gündeminizde yurtdışıyla ilgili birtakım olaylar yer alabilir. Sadece iş hayatıyla yurtdışını sınırlandırmak yanlış olur. Eğitim hayatınızda burs kazanabilir veya ailenizin imkânları doğrultusunda yurtdışında eğitime gidebilirsiniz.

Yay Burcu


Gökyüzü, zor geçen yılların ardından geçtiğimiz sene Yay burçları için nefes alma imkânı tanıdı. 2015 yılı ise hayatınızı bambaşka enerjilerle kuşatmaya geliyor. Geçmişte kalması gereken, eskimiş hemen hemen her şeyi yaşamınızdan söküp atacak. Ruhsal anlamda kendinizi yenileyerek değişimi başlatacaksınız. Unutmuş olduğunuz heyecanlarınız ise gerek özel gereksese iş hayatınızda kendini göstermeye başlayacak. Dinlesenize ;  Tık Tık