Merhaba!

Şubat 26, 2015 0 Comments A+ a-Büyük hayallerle dünyaya getirilmiş, dünyanın belki en çok arzulanan varlığı. Adın bile seçilirken büyük titizlikle düşünüldü. Yüzün bir insanın kalbini titretmeye yetti. Varlığın insanları hayatta tuttu. Belki dünyaya gelirken yerleri yerinden oynatmadın ama koskaca bir adamın mutluluktan belki ilk ağlamasını sağladın.


Tamam, sevgili okuyucu işte bu nadide varlık sensin. Tüm bunları sana gerekirse her hafta hatırlatacağım. Hatırlatacağım ki unutup ne kendine ne etrafındakilere nankörlük etme.

Bu dünyaya bir amaç uğrana geldiğinin farkındasın değil mi? Adını koyamıyorsun fakat hissediyorsun. Bir görevin var senin. Belki buldun, belki başardın. Aslında yapılması gerekenler ölüm gerçekleşene kadar bitmeyecek.

Ne oluyor bana?!?


Günün yorgunluğu ve yarının stresini yaşıyorum.
Diyeceksiniz ne stresi arkadaş!! Öyle demeyin!! Haber yazısı yazmam gerekiyor, makaleler yazmam gerekiyor. İş hayatımın ilk fiyaskosunu yaşamak üzereyim.

En iyisi beynimi tv karşısında boşaltayım, biraz aptallaşayım. Melisa çayı da yanında iyice sersemleşeyim. Yarın motive olup her şeyi düzene koyayım. Bu işlerin altından kalkayım.